Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/zplov/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 45Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zplov/public_html/system/framework.php:42) in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 95Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zplov/public_html/system/framework.php:42) in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zplov/public_html/system/framework.php:42) in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 О нас
Mūsu tālruni: +371 29546263 +371 26223169
 

Par mums

Darba laiks.

P- 12:00 - 22:00

O- 12:00 - 22:00

T- 12:00 - 22:00

C- 12:00 - 22:00

Pk- 12:00 - 22:00

S- 12:00 - 22:00

Sv- 12:00 - 22:00

Kurzemes prospekts 21, Rīga

Ir teiciens, ka ēdienam ir jābūt pagatavotam ieliekot dvēseli, tikai tad tam ir īpaša, unikāla garša un patiesi dziedinošas īpašības. Izbraukumos restorāns The plov šos vārdus padarīja par savu kredo, pārvēršot ēdiena gatavošanas procesu par īstu mākslu. Apkopojot labāko no labākajiem vienā vietā, mēs turpinām savu darbu vairāk nekā 10 gadus, piedāvājot izbraukuma banketus Rīgā un Rīgas rajonā.


Mūsu galvenā atšķirība no konkurentiem slēpjas ļoti dažādos garšīgos ēdienos un katra darbinieka augstajā profesionalitātē. The plov ēdināšanu Rīgā var saukt par labāko bez nevajadzīgas pieticības, bet plovs ir īpašs! Tikai pēc tam, kad nogaršosiet ēdienus, ko pagatavojuši mūsu pavāri, sapratīsiet, ka pirms tikšanās ar mums, Jums nebija ne mazākās nojausmas par austrumu virtuvi. Mūsu šašliki un plovs netiks aizmirsti gadiem ilgi, izraisot patīkamu nostaļģiju un svētku vēlmi.

Mēs mīlam savu darbu un vienmēr esam gatavi piedāvāt klientiem jaunas idejas, pārvēršot izbraukuma banketu par īpašiem svētkiem. Mums ir ar ko pārsteigt pat visprasīgāko gardēdi ar agstām prasībām. Austrumu virtuvi The plov augsti novērtē ne tikai fani, kuri dod priekšroku austrumu ēdieniem, bet arī Rīgas viesi no mūsu piedāvātās ēdienkartes.

Ja vēlaties organizēt izbraukuma bufeti Rīgā, The plov labprāt Jums palīdzēs, uzņemoties visas grūtības uz sevīm. Mūsu darbinieki ar Jums apspriedīs ēdienkarti un atlasīs Jūsu viesiem pašus interesantākos ēdienus. Jūs vienmēr varat konsultēties ar ThePlov darbiniekiem, kuri Jums ieteiks labākos variantus un piedāvājumus.

Uzziniet visu par Austrumu viesmīlību un gastronomiskajiem noslēpumiem ar The plov!