Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/zplov/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 45Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zplov/public_html/system/framework.php:42) in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 95Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zplov/public_html/system/framework.php:42) in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zplov/public_html/system/framework.php:42) in /home/zplov/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 Uzkodas
Mūsu tālruni: +371 29546263 +371 26223169
 

UzkodasĒrtākais banketu veids ir bufete.


Vai domājat organizēt bufeti?


The plov komanda rūpēsies par visu labāko servisu un visgaršīgākāko ēdienu pagatavošanu. Mūsu galvenais noslēpums atrodas profesionālā cilvēka orientētā pieejā.

Katrs The plov komandas darbinieks mīl savu darbu un ir gatavs pielikt maksimālas atdeves, lai katrs klients sajustu ieguldītās pūles un rūpes. Mēs ievērojam ēdiena gatavošanas noteikumus un bufetu organizēšana nav mūsu darbs, bet gan mūsu aicinājums. Katru pasākumu mēs rīkojam tāpat kā priekš sevis un klienti to sajūt.


The plov piedalās bufetu organizēšanā, veicot katra klienta velēšanās un pieļaujamo budžeta iespējas. Lai saņemtu to, ko vēlaties, vienmēr varat apspriest visas vēlmes un pasūtījumus ar mūsu menedžeriem. Jūs varat patstāvīgi izvēlēties zāles noformējumu svinībām, stilizējot to, cik ērti tas būs Jums. Mēs organizēsim vislabāko ēdienu noformējumu, izveidojot draudzīgas tikšanās atmosfēru bez satraukuma un nepatikšanām.


Izbaudiet tradicionālās austrumu virtuves ēdienus, sēžot mūsdienu zālē ar visām ērtībām. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs būsiet apmierināti ar svinību organizācijas līmeni un Jūsu viesi ilgu laiku atcerēsies bufetu no The plov. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pasākumu rīkot pieticīgi vai bagātīgi un skaisti, The plov izpildīs Jūsu vēlmes un prasības.


Mēs atbrīvosim Jūs no nevajadzīgiem uztraukumiem un bufetu organizāciju veiksim ar lielu uzmanību !


SKATIETIES FOTOGALERIJU